All the truth about translation services. Work with experts only!

Оригінал статті: http://web.engr.orst.edu/~zhange/3Dpaintings.html

Живопис та анімація

1. У цьому проекті я слідував за документом SIGGRAPH 96 пані Барбари Мейєр "Живопис та анімація". Основна ідея статті полягає у використанні систем частинок для управління мазками кистей та їх атрибутами. Для детальної інформації зверніться до її документа.

Я використовував RenderMan в якості моєї візуалізації. Під час моєї реалізації я зіткнувся з проблемою автоматичного контролю орієнтації та розмірів штрихів пензля, а також форм і гладкості текстур, які наносяться на окремі штрихи пензля.

Нижче наведено декілька створених мною фотографій з анімацією деяких цікавих 3D-моделей (Стенфордський зайчик, Щасливий Будда та віртуальна гра у футбол). Порівняйте їх із фотореалістичною версією.

 

          http://web.engr.orst.edu/~zhange/images/scene6_color_small.jpg                                    http://web.engr.orst.edu/~zhange/images/scene6_np1000_1_small.jpg

               Фотореалістичний.                                    Квадратні мазки пензлем.

       http://web.engr.orst.edu/~zhange/images/thin_small.jpg                                    http://web.engr.orst.edu/~zhange/images/scene6_np1000_2_small.jpg

      Більш тонкі мазки пензлем.                                Спеціальні текстури.

 

2. Анімація 3D-моделей експериментуючи з фоном зображення.

 

 

Оригінальна послідовність двобічних бігунів була створена Роном Метоєром. Будь ласка, зверніться до його статті:

 

Метоєр, Р.А. та Ходгінс, Д. К., 2000. «Анімаційне планування атлетичного руху за прикладом», Матеріали Графічного Інтерфейсу 2000, Монреаль, Квебек, Канада, 15-17 травня, стор. 61-68.